28-го липня у Володимирі-Волинському відбулися змагання з Бочча за участі спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Захід провели з нагоди відзначення Дня міста. Змагалися 22 учасники з Волині та Рівненщини. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на сайт міської ради.

У результаті перше загальнокомандне місце посіла команда Рівненської області, друге – команда “Добродія в дії-2” (м. Ковель) і третє – команда “Добродія в дії-1” (м. Ковель).

Організатори зазначають, що основне завдання проведення змагань – популяризація Бочча як виду спорту, зважаючи на те, що для деяких людей з порушеннями опорно-рухового апарату це єдиний можливий вид спортивних занять. Також змагання мали на меті привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, які займаються фізичною культурою.

Переможців змагань нагороджено грамотами та медалями.

Довідка:

Бочча – це рухлива гра, що входить до переліку паралімпійських видів спорту для інвалідів, з набором м’ячів синього, червоного і білого кольору.

Різновидів гри досить багато, її витоки лежать в Італії, в різних країнах земної кулі правила і навіть назви гри дещо відрізняються.

Після того, як Бочча була внесена до переліку паралімпійських ігор для інвалідів, її правила були приведені до єдиного знаменника і розрізняються лише в залежності від категорій гравців. Так як у грі беруть участь інваліди з проблемами опорно-рухового апарату різної тяжкості, для деяких категорій дозволяється використання спеціальних пристосувань для вкидання м’яча і навіть допомога асистента.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут