До Дня міста у Володимирі-Волинському відбулася презентація оновленої інсталяції “Я люблю Володимир-Волинський”.

Під час відкриття інсталяції міський голова Петро Саганюк зауважив, що кожен із нас повинен не тільки шанувати історію, а й сьогодні любити наше місто.

“Це сердечко та слова нагадують про те, що ми живемо у Володимирі, любимо це місто – нашу древню столицю славної Волині”, – зауважив він.

На презентацію завітали почесні гості Володимира-Волинського, делегації з України, Польщі та Німеччини, які зробили спільне фото на пам’ять.

Нагадаємо, що конструкцію встановили за кошти державного бюджету, які надійшли за сприяння народного депутата Ігоря Гузя.

Оскільки попередня у формі серця була знищена вандалами, її вирішили замінити, використовуючи при цьому надійніші матеріали. Інсталяція становить 3D конструкцію, елементи якої виконані з полікарбонату – товстого матералу з “антивандальними” властивостями. Особливість оновленої інсталяції полягає в тому, що в неї вмонтовані понад 200 діодів, які вночі підсвічують літери.

Також у день презентації були підведені підсумки конкурсу серед кращих відео-зізнань у любові до міста Володимира-Волинського – перемогу отримала Анастасія Шумакович, якій вручили подарунковий сертифікат від магазину КПІ.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут