Міністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що Ангела Меркель переглянула серіал “Слуга народу”.

Коли стала зрозумілою динаміка рейтингу Володимира Зеленського, команда канцлера ФРН зробила для неї нарізку з серіалу про Голобородька, пише Укрінформ.

“Її команда нарізала декілька епізодів з серіалу, щоб вона подивилася”, – сказав Клімкін.

Міністр закордонних справ додав, що ще декілька міністрів закордонних справ дивилися серіал і цікавилися в Клімкіна його думкою стосовно цього, однак відмовився їх назвати, оскільки не питав у них дозволу.

Клімкін зазначив, що сам також іще задовго до виборів спеціально переглянув декілька серій “Слуги народу”.

“Я взагалі вважаю, що треба дивитися український медіапростір, щоб розуміти, що відбувається. Та й просто цікаво! Врешті-решт, я вважаю, що деякі речі у серіалі зроблені дуже талановито”, – вважає міністр.

“Слуга народу” — український комедійний політичний телесеріал виробництва студії “Квартал-95” про обрання Президентом України вчителя історії. Головну роль учителя історії – Василя Голобородька в серіалі виконує нинішній Президент України Володимир Зеленський. Прем’єра першого сезону серіалу відбулася 16 листопада 2015 року на українському телеканалі “1+1”, а в грудні 2015 року відбувся телевізійний показ останньої 24-тої серії першого сезону. 23 жовтня 2017 року почався показ другого сезону “Слуга народу. Від любові до імпічменту”, а в листопаді 2017 року відбувся телевізійний показ останньої 24-тої серії другого сезону.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут