Волинянка Тетяна Куценко бореться за власне життя. Оскільки лікування онкологічного захворювання в Україні дороговартісне – потрібна допомога людей.

Її мама Людмила Цимбалюк так пише про це на своїй сторінці у Фейсбук. Допис публікуємо без змін:

“Рак-то не вирок.

Це правда.Рік лікування не пройшов даремно.В моєї доньки Тані Куценко метазтази зникли.Ні в печінці,ні в легенях їх не має. Залишились тільки сліди від них.В печінці без втручання Бога взагалі таке не можливо.

Причин виникнення раку багато – шкідливе зовнішнє середовище, куріння,погана їжа, стрес і жіночі гормони- естрогени.

Рак дуже хитрий.Після того,як видаляють пухлину, по тілу розповзаються її нащадки -метазтази.Вони підступні.Можуть зачаїтися і чекати свого часу роками,щоб себе проявити,коли будуть для них сприятливі умови.

Щоб метазтази не розвивались в випадку з тією формою раку,що в Тані,треба приймати два препарати:”Ібранс” і “Летрозол”. “Ібранс” -це сучасний таргетний препарат,він блокує кисень,щоб клітини раку не мали чим живитись.Вони без кисню гинуть. А “Летрозол” вводить жінку в стан штучного клімаксу,коли не виробляються жіночі гормони.Тільки в таких умовах рак не буде атакувати.Для цього дочці потрібно і в подальшому приймати ліки.Без них все вернеться назад.
Ваша допомога для дочки безцінна.

44000грн. – ціна “Ібранс”.

Карточка ПриватБанк 5168 7573 9648 7623 Куценко Тетяна.

Світлина від Люди Цимбалюк.

Світлина від Люди Цимбалюк.

 

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут