27-го липня у Володимирі-Волинському відбулося вшанування пар, які відзначили 50-річний, 55-річний та 60-річний ювілей подружнього життя. Про це інформує “Княжий град” з посиланням на сайт міської ради.

Всього у Володимирі-Волинському привітали 7 “золотих” подруж: Сергія та Євгенію Романьчуків (разом 60 років), Миколу та Євгенію Ткачів (55 років), Івана і Галину Кечмів, Валентина та Лідію ПаровихСергія та Ларису СидоруківБогдана та Людмилу ГолотМихайла та Віру Линьо (50 років). Декого із тих, кого кохання тримає разом понад півстоліття, вітали вдома, а 4 пари, які відсвяткували “золоте” весілля, взяли участь в урочистостях. Винуватцям свята традиційно вручили подарунки.

Захід став своєрідним способом пошановування тих, хто вміли зберегти тепло й любов один до одного упродовж довгих років. Подружжям організували урочисту зустріч, фотозону для пам’ятних світлин та концерт.

Кожна родина мала нагоду розповісти власну історію кохання та поділитися рецептами щасливого подружнього життя. Під супровід духового оркестру “Арсен”, хору ветеранів “Мужність” подружжя отримували теплі слова побажань, а тости та присутність “дружби” підсилювали “весільний” настрій.

Пари танцювали вальс і різали коровай, як на справжньому весіллі.

Вшанування подружніх пар, які прожили разом все життя, зберігаючи вірність, це важлива подія для нашого міста. Вона є закликом для українського суспільства встановлювати справжні “шлюбні” рекорди. Організатори переконані, що це свято стане прикладом для молодих, які лише починають спільне життя.

Фото: Віталій Харчук

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут