У Сувалках (Підляське воєводство) затримали 39-річну та 44-річну українок та 28-річного чоловіка, який був їхнім спільником.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт поліції, усіх трьох взяли під тимчасовий арешт. Їх звинувачують у шахрайстві. Зокрема, до адресатів відправляли поштою листи від імені різних установ з проханням сплатити кошти, але подавали “лівий” банківський рахунок.

Справа тягнеться ще з червня минулого року, коли польські поліцейські затримали та взяли під тимчасовий арешт 26-річну громадянку України. Слідство зібрало докази, що вона шляхом обману отримувала на свій рахунок кошти, які відправники переказували, думаючи, що роблять це на рахунок одного з ужендів. Також було затримано 27-річного чоловіка, який відповідав за поштову розсилку.

У подальшому слідчі вийшли на інших членів злочинної групи. Трьох із них затримали лише в липні 2019 року. 44-річній українці пред’явили 21 звинувачення, 39-річній українці – 17, а затриманому разом з ними чоловікові – 10. За місцем їхнього проживання вилучили комп’ютери, планшети, портативні носії інформації, телефони, документи та готівку. Слідство триває.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут