Національне агентство з протидії корупції (НАПКА) виявило в деклараціях двох народних депутатів недостовірну інформацію про майно на загальну суму в 196 млн грн., Повідомляє прес-служба відомства. 

Так, недостовірні дані вказали в своїх деклараціях Вікторія Войціцький (партія «Самопоміч») і Володимир Зубик (партія «Відродження»).

«Встановлено, що Вікторія Войціцький, подаючи декларацію за 2017 рік, задекларувала власний автомобіль і земельну ділянку чоловіка, а також недостовірно вказала суму отриманих ним дивідендів і засобів на його банківських рахунках» , – повідомляє відомство. Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації нардепа за 2017 рік склав понад 45,5 млн грн.

«Володимир Зубик, подаючи декларацію за 2017 рік, не задекларував отриманий дохід у вигляді страхових виплат і вписав недостовірні відомості про отриманий дохід у вигляді інвестиційного доходу від продажу цінних паперів і надання майна в оренду» , – розповідають в НАПКА. Таким чином, загальна сума прихованого майна за 2017-й склала 150,5 млн грн.

Після виявлення «неточностей» в деклараціях згаданих депутатів НАПКА про ці порушення повідомила НАБУ.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут