У рамках проведення розважальних заходів до Дня міста 27-го липня в культурно-мистецькому центрі Володимира-Волинського відбувся кіберспортивний турнір з комп’ютерної гри “FIFA – 2019”, інформує сайт міської ради.

Як розповіли організатори заходу, ідея провести змагання з комп’ютерних ігор належить Роману Вєтрову, який професійно грає сам і хоче розвинути культуру геймерства у Володимирі-Волинському.

“Як не крути, а в комп’ютерні ігри грають у нас не лише діти. Зважаючи на те, що довготривале сидіння за комп’ютером шкодить очам та псує поставу, є в геймерстві безліч-безліч плюсів! І саме ці плюси і є пріоритетами кіберспорту. Змагання всеукраїнського рівня мають призовий фонд у сотні тисяч гривень. Наш турнір має призовий фонд у 1200 гривень, які розділять між собою фіналісти, та є просто унікальною можливістю пограти у сучасну гру та познайомитись з однодумцями”, – повідомила Анастасія Азанова.

Також упродовж дня в культурно-мистецькому центрі діятиме ігрова зона з приставкою та настільними іграми.

Кіберспорт — це змагання на основі комп’ютерних ігор, де гра презентує середовище взаємодії об’єктів управління, забезпечуючи рівні умови змагань людини з людиною або команди з командою. Кіберспорт належить до інтелектуальної діяльності і його часто порівнюють із шахами.

Турнір став можливим за фінансової підтримки КПІ Сервіс “Комп’ютерний всесвіт”, системи відеонагляду Vidcom (Андрія Кандиби), Сергія Бучака, задля його проведення інтернет-провайдер Ua-inet забезпечив гравців швидкісним інтернетом, – наголошують організатори.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут