Кошти субвенції з держбюджету спрямують на будівництво футбольного поля для Володимир-Волинського ліцею. Про це інформує інтернет-видання “Княжий град” з посиланням на Інформаційне агенство “Волинські новини”.

Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів у 2019 році йдеться у розпорядженні тимчасового виконувача обов’язків голови Волинської ОДА від 22 липня.

Відповідно до розпорядження, збільшать бюджетні призначення головному розпоряднику коштів обласного бюджету – управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації на 2019 рік по бюджету розвитку спеціального фонду (кошти, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду) на 949,6 тисячі гривень на будівництво спортивного майданчика (футбольного поля) Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах усіх ступенів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут