У межах боротьби з корупцією в органах муніципальної влади співробітники Служби безпеки України викрили керівників одного з комунальних підприємств Харкова на системних зловживаннях службовим становищем.

Про це інформує Княжий Град з посиланням на сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що керівники двох дорожньо-експлуатаційних філій міського комунального підприємства організували протиправну схему привласнення будівельних матеріалів, призначених для ремонту автомобільних шляхів Харкова.

Із порушенням технологічних вимог комунальники штучно створювали надлишки асфальтобетону та інших дорожньо-будівельних матеріалів. «Зекономлені» у такий спосіб матеріали посадовці реалізовували місцевим мешканцям.

Крім того, зловмисники привласнювали кошти, отримані від незаконної здачі в оренду будівельної техніки, що перебуває на балансі підприємства. Правоохоронці затримали зловмисників у середмісті Харкова під час отримання грошей за чергову партію «списаного» асфальтобетону.

У межах відкритого кримінального провадження оперативники спецслужби задокументували кілька фактів протиправної діяльності комунальників на суму понад 100 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо оголошення посадовцям про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи.

Викриття протиправної діяльності посадовців відбувалося спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут