Голова і депутат однієї з громад на Волині “погоріли” на хабарі. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на Управління захисту економіки у Волинській області.

Оперативниками Управління захисту економіки у Волинській області викрито голову однієї з об’єднаних територіальних громад області, яка за попередньою змовою з депутатом цієї ж громади – членом постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та благоустрою ОТГ вимагали та отримали неправомірну вигоду від приватного підприємця у розмірі 50 000 тисяч гривень.

Світлина від Управління захисту економіки у Волинській області.

Наразі обом представникам влади повідомлено про підозру за ч.3 ст. 368 (Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого службового становища, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

8 липня, оперативниками Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України під час отримання чергового “траншу” у сумі 25 000 гривень депутата об’єднаної територіальної громади ОТГ затримано «на гарячому».

Загальна сума отриманих «траншів» «нечистих на руку» представників влади склала 50 000 гривень.

Світлина від Управління захисту економіки у Волинській області.

Неправомірну вигоду посадовиця, з метою конспірації своєї протиправної діяльності та уникнення можливого притягнення до кримінальної відповідальності, отримувала через свого спільника депутата ОТГ, який входив до складу даної об’єднаної громади.

Як встановили правоохоронці, хабар голова ОТГ, спільно зі своїм спільником, вимагали від приватного підприємця за сприяння у затвердженні сесією ради позитивного рішення щодо затвердження звіту експертної грошової оцінки земельної ділянки, підписання головою ОТГ договору купівлі-продажу вищевказаної земельної ділянки, в тому числі і за особисте позитивне голосування за вказане рішення.

Луцьким міськрайонним судом депутату обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На даний час вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу голові об’єднаної територіальної громади.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут