Компанія Facebook Inc. погодилася на виплату штрафу у розмірі 5 мільярдів доларів і поліпшення політики конфіденційності даних у соцмережі, щоб врегулювати тривале федеральне розслідування проти компанії. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

В рамках угоди засновник та гендиректор компанії Марк Цукерберг повинен буде засвідчити, що компанія відповідає новим вимогам щодо конфіденційності і сплатити величезну суму.

“Покарання у розмірі 5 мільярдів доларів проти Facebook є найбільшим, коли-небудь накладеним на будь-яку компанію за порушення конфіденційності споживачів, і майже в 20 разів перевищує найбільше покарання за порушення конфіденційності або безпеки даних, що коли-небудь накладалося у всьому світі”, – йдеться у повідомленні Федеральної торгової комісії.

“Це одне з найбільших покарань, які коли-небудь оцінювалися урядом США за будь-яке порушення”, – додали у відомстві. Більше читайте тут: https://tsn.ua/nauka_it/facebook-zaplatit-5-milyardiv-dolariv-za-porushennya-konfidenciynosti-danih-koristuvachiv-1383639.html

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут