Представники “Зе! Команди” пригрозили “несолодкої життям” і обмеженням свободи до п’яти років автору відео, де фура збиває нинішнього Президента Володимира Зеленського.

Про це повідомили в Facebook.

У повідомленні сказано, що раніше п’ятий президент України Петро Порошенко опублікував в своєму Telegram-каналі відео, на якому фура збиває нинішнього Главу держави.

За цим фактом Нацполіція відкрила кримінальне провадження.

“Нацполіція відкрила кримінальне провадження за статтею” Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча “. Більш того, за цей час старший слідчий з особливо важливих справ Головного управління Нацполіціі вже зібрав всю інформацію щодо звинувачень і ймовірного автора” шедеврального відео “, – повідомили в “Зе! Команді”.

Також там зазначили, що “доля автора” (відео, – ред.) Буде “несолодкої”. Йому загрожує обмеження волі на строк до 5 років або ж позбавлення волі на аналогічний період.

В “Зе! Команді” пояснили, що Нацполіція працює максимально ефективно, а винуватці будуть покарані найближчим часом.

У відповідь на таку публікацію деякі користувачі Facebook обурилися суттю “кримінальної справи”. Зокрема, представників Нацполіціі звинуватили в розслідуванні “замовних справ” на догоду нинішній владі.

комент1

Інші здивувалися, чи варто таку справу уваги з боку “старшого слідчого з особливо важливих справ”.

комент2

У той же час рівень креативності з боку деяких користувачів перевершив всі очікування.

комент3

Також користувачі висловилися про те, що поліції варто звернути увагу на серіал “Слуга народу”, де головний герой також може стати підозрюваним за статтею “Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча”. Або ж притягнути до відповідальності лідера студії “95 Квартал” за “жарти проти українського народу”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут