Стало відомо, які обіцянки виконав президент України за другий місяць своєї роботи. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” із посиланням на «Слово і Діло».

Зокрема, не виконав Зеленський обіцянки щодо перших кадрових рішень, перших указів та першого законопроекту. Також президент уже двічі, хоча й лише на один день, запізнився з обіцяними термінами: підписав указ про боротьбу з контрабандою на митниці дев’ятого, а не восьмого липня, й вніс законопроект щодо відповідальності за незаконне збагачення не того тижня, коли обіцяв, а в понеділок наступного. Оскільки «Слово і Діло» у всіх випадках без винятку зважає на вчасність виконання обіцяного, цим обіцянкам довелося надати статус «не виконано».

Іще одна обіцянка, яку провалив Зеленський упродовж перших двох місяців своєї роботи, стосується щоденних відеозвернень до жителів східних областей з метою популяризації НАТО. В інтерв’ю РБК-Україна, ще не будучи президентом, він сказав: «…Але я хочу об’єднати країну. Я буду щодня записувати відео до східних регіонів України і говорити їм: дивіться, НАТО – не звірюга, не проковтне вас. Дивіться, що це». Редакція порталу «Слово і Діло» тривалий час чекала, поки з’явиться перший відеоролик на цю тему, адже Володимир Зеленський не зазначав, коли саме він почне це робити, але жодного відеозвернення до сходу щодо НАТО досі не було.

Щодня в режимі онлайн ми стежимо за обіцянками політиків, зокрема, за обіцянками президента Зеленського. Через два місяці його президентства можемо знову говорити про загальну кількість його виконаних і провалених обіцянок.

Виконані обіцянки президента стосуються збереження Мінського та Нормандського форматів переговорів, підготовки власного законопроекту про імпічмент, придбання квартири загиблому гірнику шахти «Лісова» (попри поширену думку, житло родині загиблого придбав не лише «Прямий», а й Володимир Зеленський) та зустрічі з представниками великого бізнесу щодо розвитку інфраструктури Донбасу.

Ще одна обіцянка, яку «Слово і Діло» на сьогодні вважає виконаною, стосується того, що під час руху авто президента дороги не перекриватимуться. Попри те, що деякі ЗМІ повідомляли про затори через перекриття руху президентським кортежем у Києві, пізніше і управління державної охорони, і Володимир Зеленський, спростували цю інформацію, повідомивши, що дорогу в цій ситуації перекривали для проїзду прем’єр-міністра Молдови Маї Санду. «Слово і Діло» традиційно залишає за собою право змінити статус обіцянки, якщо отримає документально підтверджені докази її невиконання.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут