У Володимирі-Волинському «кипить» робота з встановлення туристичної «родзинки» княжого міста. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”. 

Встановлювати її почали ще вчора, 23 липня.

Розмістили інсталяцію у тому ж місці, де була попередня, яку знищили вандали – поряд з костелом Іоакима і Анни, на вулиці Князя Василька.

Директор приватного підприємства “Художня майстерня “Стиль-С” Іван Степанович Сакуляк та його син Андрій розповіли тонкощі встановлення інсталяції.

«Тут дві з половиною тисячі світло-білих діодів. На один діод – 12 вольт. Все світло інсталяції загалом витрачатиме 3 – 3, 5 кіловати. З огляду на те, що вони об’ємні – така кількість електроенергії дуже мала», – зазначив Іван Сакуляк.

За його словами, інсталяцію обладнають спеціальним світловим реле, що вмикає та вимикає світло автоматично, залежно від ступеня освітлення місцевості,  і тому не потребує людського втручання.

Батько та син Сакуляки звернулися до жителів та гостей міста з проханням оберігати і шанувати те, що є в місті:

«Володимир прикрашається з кожним днем: з’являються інсталяції, цікаві квітники, нова бруківка на вулицях, освітлення, озеленення, асфальтування також. Це все робиться для містян і це треба шанувати і цінувати! Коли місто святкувало своє 1000-річчя, то було таким «хуторянським», а зараз  – справді європейське».

Після завершення монтажу літер та підключення світлового реле відповідальні служби міста тут проведуть благоустрій. Відкриття “родзинки” міста планують цими вихідними – під час святкування Дня міста.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут