Володимирі-Волинській 14-тій окремій механізованій бригаді хочуть повернути ім’я 51-ї. Про це повідомив міський голова Петро Саганюк сьогодні під час оперативної наради сьогодні, 23 липня, інформує «Княжий Град».

Зокрема, він зазначив, що до нього неодноразово зверталися військовослужбовці та їхні батьки щодо цього питання.

“Хлопці не винні, хто винен – хай відповідає. З ким із бійців не зустрінешся – усі просять повернути ім’я 51-ій бригаді. Давайте спробуємо це зробити”, – зазначив міський голова.

До слова, перші втрати 51 ОМБ зазнала 22-го травня 2014-го року, коли терористи обстріляли блок-пост під Волновахою Донецької області. Тоді на місці загинуло 9 військових, від отриманих поранень бійці помирали в лікарнях. В цілому кількість загиблих у зіткненні між терористами і силовиками під Волновахою становила 17 осіб.

Пізніше 51-шу бригаду відправили на “Широкий лан”, а потім кинули знову в зону бойових дій. Волиняни воювали майже на всіх вогневих точках, вони першими приймали удари. В одному з боїв військові змушені були відступити і перетнули кордон з Росією, адже іншого виходу в них не було – вони просто не залишилися б в живих. Після повернення на територію України, коли бійці відмовилися отримати російське підданство, їх почала шукати військова прокуратура і вони опинилися під слідством за дезиртирство.

Лисичанськ, Савур-Могила, Іловайськ – війькові 51-ої бригади брали участь у найбільш запеклих боях війни. Проте 1-го грудня 2014-го року бригаду розформували, а за місцем її дислокації створено нову — 14-ту окрему механізовану бригаду.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут