Хедлайнером концерту з нагоди Дня народження міста у Володимирі-Волинському стане Ivan NAVI. Про це стало відомо 22-го липня під час чергового засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення святкових заходів, інформує “Княжий Град” з посиланням на сайт Володимира-Волинського.

Рік за роком в останні вихідні липня місто радо зустрічає усіх охочих та гостинно запрошує на святкову програму. Конкурси, розваги, спортивні змагання, безліч цікавих заходів для дітей та дорослих – це тільки невелика частка усього, що можна буде побачити тут 27-28 липня.

В оргкомітеті продовжують відкривати завісу щодо святкових заходів на День народження міста. Крім відомих місцевих виконавців, традиційно очікуємо на зіркових гостей – розважати  молодь у другий день день святкування будуть Ірина Гонтарук“Eтнaterra”“Navigator”, Vasyayan, а хедлайнером концерту стане Ivan NAVI.

Також під час засідання оргкомітету присутні визначили основні завдання та підбили проміжні підсумки готовності Володимира-Волинського до святкування.

Причетні до виконання плану заходів доповіли про стан підготовки до свята та обговорили ряд проблемних питань, внесли низку пропозицій та зауважень, а також не оминули теми наведення благоустрою. Увага була зосереджена на урочистостях та проведенні концертної програми, облаштуванні в центральній частині міста різних зон дозвілля, встановленні сцени, інформуванні громади про святкування у ЗМІ.

Особливий акцент члени оргкомітету поставили на забезпеченні чергування охорони громадського порядку під час проведення масових заходів. За результатами засідання усім були надані доручення та визначені терміни їх виконання.

Нагадаємо, що цьогорічне святкування передбачає масу заходів для володимир-волинців та гостей з інших регіонів усіх вікових категорій.

Оргкомітет запрошує приєднатися до щорічного свята, взяти участь у численних заходах і разом з тим сподівається, що учасникам дійства буде цікаво та драйвово.

4 КОМЕНТАРІВ

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут