Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за інформаційне мовлення та цифрові платформи, Роман Вінтонів, більш відомий у YouTube як Майкл Щук, попросив звільнити себе за угодою сторін.

Про своє рішення він повідомив колективу сьогодні, 23 липня, інформує “Княжий Град” з посиланням на Суспільне.

“Я радий, що зміг узяти участь у створенні Суспільного в Україні. Медіа, яке не підконтрольне бізнесу чи владі, а підконтрольне всьому суспільству — це те, що допоможе збалансувати інформаційний простір. Проте для мене настав той етап, коли доводиться обирати — або Суспільне, або свій проєкт. Я вибрав свій проєкт. Та я залишаюся адептом Суспільного назавжди”, — сказав Роман Вінтонів.

Голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія подякував Роману Вінтоніву за спільну роботу й підкреслив внесок члена правління в роботу мовника: “Роман — неймовірно талановитий та креативний творець, і я вдячний йому за роботу в команді Суспільного. Ці два роки не були простими, разом ми провели низку складних змін у компанії, і до кожного дорученого йому напряму роботи Роман підходив із великим ентузіазмом та систематичністю, не боявся експериментів, не уникав потрібних, але непопулярних рішень. Переконаний, звільнення з посади члена правління не стане кінцем нашої співпраці, адже його люблять глядачі Суспільного, а попереду ще багато проєктів, де творчий підхід та професійна креативність стануть у пригоді”.

Роман Вінтонів був обраний за пропозицією Зураба Аласанії 15 травня 2017 року й з того часу обіймав посаду члена правління.

У Facebook Вінтонів додав, що йде з посади 1 серпня, щоб зосередитись на “Телебаченні Торонто”, яке випускає програму #@)₴?$0, і творчості.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут