У виборчому окрузі №19 жоден із семи кандидатів не подав проміжний фінансовий звіт про використання коштів виборчих фондів. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

До слова, округ №19 охоплює міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський райони.

Виявили бажання балотуватися у 19-му виборчому окрузі 7 кандидатів: Віталій Голигін, Сергій Григоренко, Ігор Гузь, Василь Згоранець, Ірина Конєва, Назар Мисковець та Микола Юнак. З них шляхом самовисування – 4, а партіями – 3.

Так, на сайті Центральної виборчої комісії у розділі “Фінансові звіти” не оприлюдений жоден з проміжних фінансових звітів кандидатів в нардепи у 19-му окрузі.

Загалом на Волині подали проміжні фінансові звіти 6 з 11 кандидатів у депутати в окрузі №21 (м. Ковель), 9 з 11 кандидатів в окрузі №22 (м. Луцьк) та 7 із 8 в окрузі №23 (смт Маневичі).

Скріншот з сайту ЦВК

До слова, проміжні фінансові звіти кандидати зобов’язані були подати до 12 липня, остаточні – до 28 липня. Тоді й дізнаємось, чия виборча компанія коштувала найбільше, а хто на ній зекономив.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут