Перше засідання Верховної ради можуть провести вже 24 серпня – на День Незалежності. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на “ТСН”.

В Україні завершилися передчасні вибори до Верховної ради, втім, днем виборів все не обмежується. Від сьогодні ЦВК має 15 днів на підрахунки голосів – тож, не пізніше 5 серпня ми дізнаємося поіменно усіх 424 новообраних народних депутатів.

Не пізніше 10 серпня результати голосування мають опублікувати в офіційній пресі. Далі, щоб зібратися на перше засідання, у новообраної Верховної Ради є 30 днів. Тобто, парламент має запрацювати не пізніше 9-го вересня.

Після цього ще 30 днів – до 8-го жовтня – у народних депутатів є на формування коаліції. Потім на нас чекає прем’єріада – розподіл міністерських портфелів і створення нового Кабміну.

У команді президента є оптимістичний прогноз. За словами представника Зеленського в парламенті, якщо ЦВК не буде тягнути до крайніх термінів, то перше засідання Верховної ради можна провести 24 серпня. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/koli-zapracyuye-nova-rada-usi-parlamentski-dedlayni-1381824.html

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут