На дільниці №070024 (середня) у селі Зимне Володимир-Волинського району (округ №19) міститься лише три скриньки та три кабінки. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на Громадянську мережу “Опора”.

До слова, округ №19 включає Іваничівський, Володимир-Волинський, Любомльський райони та міста Нововолинськ і Володимир-Волинський.

Нагадаємо, відповідно до частини 6 статті 83 Закону України «Про вибори народних депутатів України» мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня – не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика – не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок.

Окрім того, спостерігачі фіксують агітацію, в тому числі й приховану. Так, напередодні дня повторного голосування, а також станом на 07:30 ранку 21 липня спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА фіксують такі матеріали у кожному із п’яти округів. Зауважимо, що у деяких випадках ідеться, що матеріали не познімали із дощок оголошень, іноді ж вони розміщені в неналежних місцях (зупинки, електроопори тощо)

В  окрузі №19 виявили агітплакати на користь двох кандидатів – Ірини Конєвої (само висування) та Сергія Гргоренка («Європейська Солідарність»).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут