Мешканець острова Лейте на Філіппінах Ромуло Пілапіл три роки тому захворів на хворобу, яку лікарі не змогли діагностувати досі. За цей час його обличчя набрякло так сильно, що збільшилось у розмірі втричі. Про це інформує “Княжий Град” з посиланням на “24 канал”.

Спочатку у чоловіка почали сильно свербіти очі та ніс. Коли він звернувся до лікарів, то йому поставили діагноз “синусит” (запалення слизової оболонки носових пазух через віруси, бактерії та гриби, яке супроводжується алергічними реакціями – Здоров’я 24) та виписали відповідні ліки. Та після двох тижнів лікування стан Пілапіла не покращився, а обличчя почала набрякати, пише Daily Mail.

Чоловік звернувся до лікарів ще раз, але у Лейте йому діагноз поставити так і не змогли. Натомість порекомендували поїхати на лікування до Маніли (столиця Філіппін). Проте родина Пілапіла не мала грошей – ні на поїздку, ні на дорогі обстеження.

Родина хворого вирішила розповісти про загадкову хворобу ЗМІ із надією, що йому таки допоможуть.

На цьому так зване лікування для чоловіка фактично завершилось. З 2018 року через брак коштів він не відвідує медиків та не приймає жодних ліків.

У Пілапіла серйозний гормональний розлад, а повіки набрякли настільки, що чоловік майже нічого не бачить.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут