Найбільш відомим і популярним сервісом для спілкування, хоч як крути, є WhatsApp. Він робить все можливе заради того, щоб ставати все більш поширеним по всьому світу, а для цього розробники регулярно випускають його оновлені версії.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на “ВСВІТІ”.

Такі спрямовані на те, щоб розширити його функціональні можливості і, як наслідок, зробити дане програмне забезпечення більш привабливим у всіх відносинах, адже чим більше можливостей воно зможе запропонувати простим користувачам, тим ширше коло людей зможе його використовувати для вирішення різних завдань. Втім, вже незабаром ці програми змінюватиметься на Android і iOS.

Вся справа в тому, що команда розробників даного сервісу повідомила про те, що вже незабаром багато користувачів позбудуться можливості його використовувати будь-яким чином. Пов’язано це з тим, що такі платформи не підтримують сучасні API і технології, в результаті чого вони не можуть забезпечити високий рівень надійності. Простіше кажучи, на старих застарілих операційних системах використовувати WhatsApp стане неможливо якимось чином. Не допоможуть ніякі маніпуляції навіть з джейлбрейком і root-правами. Єдиний спосіб вийти з такої ситуації полягає в тому, щоб почати використовувати більш сучасну збірку операційної системи.

Так, зокрема, вже з 1 лютого 2020 роки користатися WhatsApp не зможуть власники смартфонів, що працюють на базі операційних систем iOS 7 і старше, а також Android 2.3.7 і старше. При використанні будь-яких таких доведеться попрощатися з використанням самого популярного месенджера на Землі, тому що він перестане підключатися навіть до серверів, а значить не вийде прочитати навіть вже наявну листування, так як увійти в обліковий запис не вийде. Якщо смартфон можна оновити до більш нової ОС, якщо вона для нього недоступна, доведеться так чи інакше задуматися про покупку собі нового мобільного пристрою.

Не обійшла стороною така «неприємність» і власників смартфонів на базі Windows Phone, тому що для даної платформи з 31 грудня 2019 року сервіс повністю припинить свою роботу. Незалежно від її версії, користуватися WhatsApp стане неможливо якимось чином. В якості альтернативи розробники радять користувачам придбати собі недорогий телефон на базі Android, після чого через спеціальну функцію перенести всю історію листування з одного мобільного пристрою на інший. Не варто думати, що такі плани скасують в останній момент, тому що раніше в подібних ситуаціях нічого такого не відбувалося.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут