У «Луцьктеплі» звільняють працівників через збитковість підприємства. У зв’язку з цим опалювальний сезон може розпочатися невчасно. Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град» з посиланням на інформаційне агенство «Волинські новини».

Через велику кількість боржників, які систематично не платять за опалення та постачання гарячої води, опалювальний сезон у Луцьку може розпочатися значно пізніше від планового. Окрім цього, не вистачає коштів на погашення заборгованості з зарплати працівникам «Луцьктепла».

Повідомив про  ситуацію тимчасовий виконувач повноважень директора «Луцьктепла» Іван Скорупський під час комісії Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Зокрема, ДКП «Луцьктепло» заборгувало своїм працівникам майже 11 мільйонів гривень заробітної плати за травень та червень цього року. Також провели реорганізацію, внаслідок чого підприємство звільнило понад 50 працівників.

Тимчасовий виконувач повноважень директора «Луцьктепла» зауважив, що лише на виплату боргу із заробітної плати підприємству потрібно 18 мільйонів, які просять виділити з міського бюджету Луцька.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут