Єпископ Володимир-Волинський і Турійський – Матфей агітував за кандидата у народні депутати у виборчому окрузі №19 просто під час служби Божої. Не обмежившись звичними способами прямої агітації, ще й поставив у соцмережах аватарку про підтримку кандидата. Про це «ІнсайдерGrad» дізнався із власних джерел.

За інформацією, Єпископ агітував прихожан за одного із кандидатів в нардепи – Миколу Юнака просто під час богослужіння цими вихідними. Також не шкодував слів у бік чинного парламентаря Ігоря Гузя, який нібито «засіває гречкою людей».

Джерело повідомило, що Єпископ  Володимир-Волинський і Турійський мав і окрему розмову із іншими служителями духовенства щодо важливості обрання саме Юнака депутатом до парламенту від Володимира-Волинського.

Сам кандидат в нардепи вже не вперше балотується до Верховної Ради України. Це вже його друга спроба пробитися до українського парламенту. Саме тому знає, що духовенство – це рейтингова категорія  його електорату.

Володіючи цією інформацією, і використовуючи новітні технології, зокрема соцмережу Фейсбук, кандидат, мабуть, «попросив» поставити фото з рамкою «За Юнака» впливового у певних релігійних колах Єпископа Матфея. До слова, серед тих людей, яким сподобалося фото Матфея у новому обрамленні є Архімандрит Микита Одесько-Балтської єпархії УПЦ КП.

На рамку “За Юнака” наклали рамку “Європейської Солідарності” 🙂

Втім, потім уподобання Матфея різко змінилися у напрямку партії п’ятого президента України Петра Порошенка. Бо згодом на обгортку «За Юнака» архієрей опублікував нову аватарку – вже у підтримку партії Порошенка «Європейська Солідарність», члени команди якого, мабуть, теж передавали дарунки церкві.

Сам Юнак включив зараз у Ютуб рекламу відеороликів про «зроблене для округу», активно хвалиться у соцмережах сумлінною сплатою податків та благодійними пожертвами для церков міста та Володимир-Волинського району, а також запустив «чорний» піар з використанням яскравого графічного дизайну у сторону свого опонента – Ігоря Гузя.

Мабуть, саме ці «перли» в Фейсбук та Інстаграм мав на увазі Ігор Гузь, записуючи відео наприкінці минулого тижня у Володимирі-Волинському про «поливання брудом» конкурентів.

Вочевидь, здорова боротьба і конкуренція проти чинного нардепа для Юнака  недосяжна.

І саме через це, такі методи, як аватарки у соцмережах, розкидання ресурсами у Володимирі, і «чорний» піар в сторону опонента Гузя – саме рівень Миколи Юнака.

1 КОМЕНТАР

  1. В саме яблочко! Юнаку Гузя не побороти ! А рівень боротьби видно в ФБ! ЮНАК платить бабки людям які поливають грязю нормальних людей!

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут