epa07586405 President-elect Volodymyr Zelensky waves as he leaves after his inauguration ceremony at Ukrainian parliament in Kiev, Ukraine, 20 May 2019. Volodymyr Zelensky with 73,22 percent of the votes beats out the current President Petro Poroshenko, who received 24,45 percent of the votes during the second tour of Presidential elections in Ukraine which was held on 21 April 2019. EPA-EFE/OLEG PETRASYUK
Президент України Володимир Зеленський на запрошення польської сторони у вересні здійснить візит до польської столиці Варшави.

Про це заявив на брифінгу у вівторок, 16 липня, заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко, повідомляє Укрінформ.

“Ми дійсно плануємо візит (Президента України Володимира Зеленського – ред.) у Польщу 1 вересня на запрошення президента Дуди. Офіційно українська сторона підтвердила свою участь. Там збирається багато лідерів, я думаю, що і президент США обов’язково приїде, враховуючи тему цієї зустрічі у Варшаві”, – сказав Пристайко.

Коментуючи спірні історичні питання між Україною та Польщею, заступник керівника Офісу Президента України висловив переконання, що з польською стороною ми “не те, що готові, ми зречені, щоб жити в мирі і в щасті”.

“Це наші сусіди, наші найближчі брати і, фактично, ви знаєте, що нас від них відрізняє хіба що латиниця і католицизм проти православ’я. Ми усвідомлюємо нашу складну історію і маємо зробити необхідні кроки, щоб знайти можливість існувати разом. У нас є один спільний ворог. У нас є необхідність жити разом в дружбі і мирі”, – підкреслив Пристайко.

Він поінформував про домовленість найближчим часом зустрітися з польським колегою – радником Президента, “щоб допомогти зсунути з мертвої точки всі питання”. “Ексгумація – тільки одне з цих питань”, – зазначив Пристайко.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут