Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка запроваджує електронні послуги в сфері пенсійного забезпечення. Таке рішення було ухвалене урядом одностайно, передає  Mind.

Як пояснив на своїй сторінці у Facebook голова державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб, ухвалена постанова «передбачає суттєву оптимізацію та запровадження онлайн таких масових та суспільно важливих послуг:  призначення пенсії; перерахунок пенсії; призначення до пенсії надбавок, допомоги, доплат та компенсацій;  поновлення виплати пенсії; переведення з одного виду пенсії на інший».

За словами чиновника, завдяки запровадженню електронної взаємодії кількість документів, що вимагаються від заявника буде зменшено в середньому на 9 по кожній послузі.

Вискуб підкреслив, що досвід країн ЄС свідчить про необхідність запровадження окремої національної програми розвитку цифрових навичок для людей похилого віку – «і ми зробимо це в рамках наших планів із широким залученням бізнесу. Запроваджуємо е-послуги нового покоління!»

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут