У Володимирі-Волинському презентували онлайн-платформу порівняння передвиборчих програм топ-12 політичних партій. Захід відбувся сьогодні, 17 липня у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг міста Володимира-Волинського. Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град».

Ініціатори презентації – аналітики громадської організації Центр UA.

Вони проаналізували позиції топ-12 найпопулярніших політичних партій (згідно із чотирма загальнонаціональними соціологічними опитуваннями) у сферах політики, за які відповідальний парламент.

Загалом, для аналізу програм 12-ти партій, за словами представниці ГО “Центр ЮА” у Волинській області Марії Доманської (на головному фото – ред.) , звичайній людині необхідно близько чотирьох годин.

Тож на виборах, що відбудуться вже цієї неділі громадянам треба зробити свідомий та поінформований вибір, і щонайменше – потрібно ознайомитися з – передвиборчими програмами політичних партій.

Зручні платформи, про які розповіла Марія Доманська ми зібрали для Вас із активними посиланнями.

  • Ознайомитися з програмами та позиціями найрейтинговіших 12-ти партій можна ТУТ (натисніть на слово «ТУТ» – ред.).
  • Пройти тест на виявлення партій з подібною позицією, як у Вас ТУТ.
  • Перевірити чинних народних депутатів на кнопкодавство, відвідуваність та фігурування у корупційних схемах та кандидатів в нардепи можна ТУТ.
  • Відслідкувати внески у фінансування політичних партій та їхні витрати можна ТУТ.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут