Вже в наступному році армія США почне випробування бойових роботів Robotic Combat Vehicle (RCV). Тестування пройде у кілька етапів.

Як інформує Техно24, з посиланням на The Verge, планують провести демонстрацію технологій, які в подальшому можуть бути впроваджені на роботизованих платформах, які використовуються солдатами.

Деталі. Роботи RCV побудовані на базі платформи бронетранспортера M113. Ними будуть керувати солдати-оператори, які перебувають в машині Mission Enabler Technologies-Demonstrator (MET-D). При цьому MET-D будуть оснащені камерами, а управляти її роботою члени екіпажу зможуть за допомогою сенсорних панелей.

Перший етап випробувань почнеться в березні наступного року. Тоді планують протестувати два транспортних засоби MET-D і чотири роботизовані платформи RCV.

Наступні етапи випробувань будуть більш масштабними. У травні піхотний підрозділ буде випробовувати RCV в Європі, а в кінці 2021 року планується провести ще одне випробування, на якому будуть представлені шість MET-D і чотири M113 RCV, а також чотири легких і середніх RCV, щоб провести маневри на рівні роти.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут