Новий голова Львівської ОДА Маркіян Мальський хоче владнати проблему з чергами на польському кордоні, запровадивши попередню електронну реєстрацію.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на “Львівський портал”, свою ідею чиновник озвучив у вівторок, 16 липня.

Як саме втілюватиметься в життя впровадження електронної реєстрації на кордоні, Мальський не пояснив. Лише зауважив, що для цього потрібно залучити ІТ-фірми.

“Думаю, ми проведемо тендер, щоб ІТ-компанії запропонували свій варіант вирішення цієї проблеми. Для того, щоб була електронна реєстрація, і люди, які планують перетинати кордон, могли планувати свій час та бачити, в котрій годині на кордоні є скупчення автомобілів”, – розповів Маркіян Мальський.

Нагадаємо, попереднє керівництво Львівської ОДА збиралося відправляти в пункти пропуску працівників центрів зайнятості, аби ті переконували людей не їхати на роботу за кордон.

Ще раніше в Львівській обласній державній адміністрації домовилися обмежити на території області рекламу працевлаштування за кордоном і підготувати для розповсюдження буклети-страшилки про знущання над заробітчанами.
Після цього посадовці Львівської ОДА, освітяни, роботодавці, студенти та представники профспілок домовилися спільно створити низку відеороликів, в яких агітуватимуть населення проти заробітків за кордоном.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут