42-річний поляк писав, що “хороший українець – це мертвий українець”, посла України в Польщі Андрія Дещицю називав “бандерівським сміттям”, а консула Німеччини в Ополю “німецькою с..ю”. Крім цього, чоловік допускав образливі вислови на адресу євреїв та мігрантів з Африки.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням wroclaw.wyborcza.pl, суд у Вроцлаві, у середу, 17 липня, оголосив вирок підозрюваному в нагнітанні в інтернеті ненависті до українців та представників інших національностей.

Чоловік, який є за фахом інженером, отримав 2 роки обмеження волі. Це означає, що протягом цього часу він повинен по 20 годин на місяць відпрацювати на громадських роботах. Крім цього, суд зобов’язав оскаржуваного опублікувати спростування у пресі та покрити судові витрати (300 зл).

Прокуратура довела, що з березня 2018 по лютий 2019 року чоловік, коментуючи в інтернеті різні статті, ображав представників єврейського народу, німців, африканців. Але найбільше вульгаризму та ненависті лилося на адресу українців. Чоловік писав, що громадяни України – це “шкури”, “стерво” і навіть, що “хороший українець – це мертвий українець”.

Загалом 42-річного інженера звинуватили в написанні понад 80 коментарів з образою та зневагою іноземців та охрестили “найбільшим хейтером Польщі”. Під час суду той висловив жаль з приводу своїх вчинків та добровільно погодився на покарання у вигляді 2-річного обмеження волі.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут