У селі Мар’янівка Горохівського району Волинської області викрили схему підкупу голосів виборців за кандидата у народні депутати Сергія Мартиняка у виборчому окрузі №20.

Про це повідомляє “Репортер”.

Журналісти ТРК «Аверс» на камеру зафіксували схему підкупу виборців. Заохоченням місцевих мешканців займався головний агітатор кандидата у народні депутати Сергія Мартиняка – Олександр Осоховський.

З його слів, у кількох селах Горохівського району працює команда “підтримки” кандидата у нардепи. Олександр Осоховський зізнається, заохочував селян не сам, а на пару з дружиною Ольгою, яка є директором місцевої школи.

Ми на минулих виборах працювали, в нас все спиралося тільки на школу. В моєї жінки опорна школа. Вчителі будуть підтримувати Сергія Васильовича. Ми дали 83% по нашому округу на минулих виборах. В нас робота була на вищому рівні. Нас преміювали, дали ноутбук в школу, – розповідає про схеми підкупу Олександр Осоховський.

Про Сергія Мартинюка відомо, що він власник агропромислової групи «Пан Курчак» та один з найбагатших жителів Волинської області. Обраний у 2014 році народним депутатом на окрузі №20 як безпартійний самовисуванець. Член комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Член депутатської групи “Воля народу”. Відмий кнопкодав та прогульник засідань комітету у Верховній Раді. Фігурант чотирьох антикорупційних розслідувань. У парламенті попереднього скликання голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року (написав заяву про відкликання свого голосу аж 7 жовтня 2014 р.).

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут