Міський голова Петро Саганюк прокоментував ситуацію з затриманням заступника міського голови, секретаря міськради Олега Свідерського, якого звинувачують у злочинній схемі вимагання неправомірної вигоди за вирішення земельних питань у місті. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

Олег Свідерський

До слова, ми інформували, скільки заробив у 2018 році Олег Свідерський.

«Це починається передвиборча робота деяких наших «угрупувань». Всі знають, що будуть дострокові вибори, і що я не йду на (посаду – ред.) міського голову. Але ймовірних кандидатів (на посаду міського голови – ред.) вже почали «вибивати», – повідомив Петро Саганюк.

Мер Володимира зазначив, що, з його слів, вчора був суд під час якого «мали вибрати міру запобіжного заходу, але не вибрали. Не могли вчора «доставити» на суд людину, яка підкинула ці кошти. Каже Олег, що грошей не брав, і  з ким ні про що не домовлявся.  Просто провокація».

“Ми будемо знати, хто це «замовив» рано чи пізно. Олег написав заяву на відпустку на період проведення слідчих дій”.

“Буде рішення правоохоронних органів, що він винуватий – буде рішення і моє, і депутатського корпусу. Слідство розбереться. Я не готовий коментувати, бо не маю ніяких матеріалів», – наголосив мер міста.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут