Представники ВО «Свобода» вчинили наругу над державним символом. Фото для оприлюднення нам надали читачі, які хочуть залишитися анонімними. Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град».

Порваний вітром прапор України розміщений поряд із входом на територію підприємства «3К», генеральним директором якого є депутат Володимир-Волинської районної ради і за сумісництвом голова районної організації ВО «Свобода» Павло Карпюк. Його рідний брат Володимир Карпюк – є директором цього підприємства.

Схоже, що судова справа щодо ввезення зброї масового ураження ймовірно братами з Росії і торгівля нею за кордоном – це були лише квіточки. Адже наруга над державними символами — це злочин, що передбачений 338 статтею Кримінального Кодексу України.

До слова, минулого року увесь Володимир-Волинський обговорював контрабанду зброї з Росії в Україну, і звідси – до країн Європи.

Ймовірно, серед осіб, що фігурують у справі, йдеться про братів Карпюків, які займають керівні посади у підприємстві «3К».

Так, у вироку Любомльського районного суду йдеться, що ОСОБУ_1 , «українця, громадянина України, вищої освіти, розлученого, директора підприємства «3К», раніше не судимого» визнали винним у вчиненні злочину.

За офіційною інформацією, директором підприємства «3К» є Володимир Карпюк, тож ймовірно, що мова саме про нього.

Згідно з ухвалою Любомльського районного суду ОСОБУ_1 визнали винним у тому, що він «умисно організував доставку теплообмінника, в порожнину якого невстановленими особами на території Російської Федерації поміщені компоненти до артилерійської установки АК 630(шестиствольний артилерійський автомат АО-18 системи Гатлінга разом з обертальним блоком стволом калібру 30 мм), з міста Бєлгород Російської Федерації через пункт пропуску «Гоптівка-Нехотєєвка» Харківської митниці ДФС на територію Харківської області, а звідти за допомогою курєрської служби до відділення №1 ТОВ «Нова Пошта» у місті Володимир-Волинський».

І хоч суд визнав винним ОСОБУ_1 українця, громадянина України, вищої освіти, розлученого, директора підприємства «3К»), але покарання не поніс –  відбувся амністією у зв’язку з тим, що має на утриманні двох неповнолітніх дітей.

Фото – з особистої сторінки Павла Карпюка у Фейсбук. На фото зліва на право: Павло Карпюк, Андрій Бадзюнь, Володимир Карпюк, Микола Юнак.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут