Жертвами атаки стали будівельники варшавського метро з України, які написали після цього зворушливого листа.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на Facebook-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, неприємний інцидент стався минулого тижня, в ніч з 12 на 13 липня.

До одного з варшавських будинків на вулиці Вольська, в якому проживають працівники з України, хтось кинув пляшку з коктейлем Молотова. Крім цього, у під’їзді поруч зі сходами обписали стіни образливими висловами, на кшталт “к..ви УПАїнські”, “геть з Польщі”, “бидло”.

Про інцидент повідомили поліцію, разом з тим працівники з України, які будують метро у Варшаві, написали листа до Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії.

“Поляки будують за кордоном, а ми разом з турками будуємо для вас станцію метро на вулиці Гурчевській. Приїхали сюди “за хлібом”, але не хочемо його безкоштовно. Щоб заробити грошей, ми дуже тяжко працюємо на глибині 25 метрів під землею. Збагачуємо Польщу не тільки своєю працею, а й сплаченими податками, з яких польська держава фінансує, зокрема, лікарні, школи та пенсії.

Тому ми не розуміємо, чому нас обзивають, чому наші двері і стіни навколо обписали спреєм, а наші двері обплювали. Наш будинок був підпалений, ми відчуваємо загрозу”, – йдеться в листі.

Також автори наголосити на тому, що завдяки будівельникам з України в польській столиці з’являються нові будинки і дороги, а сама Варшава постійно покращується.

“Наші дружини та сестри часто працюють прибиральницями або нянями – завдяки цьому багато хто з вас має можливість піти на більш високооплачувану роботу і покращити свій рівень життя…Ми даємо можливість заробити іншим також як клієнти магазинів, перукарень, лікарів”, – додали автори листа.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут