На фестивалі «Княжий», що триває упродовж 13-14 липня працює фуд-зона. Тут відвідувачі фестивалю можуть смачно поїсти, втамувати спрагу, чи підбадьоритися кавою. Для відвідувачів фестивалю інтернет-видання “Княжий Град” підготувало інформацію про те, що можна випити на фестивалі.

До слова, упродовж 13 та 14 липня у Володимирі-Волиснькому заборонений продаж алкоголю. 

Також раніше ми писали, що для наймолодших відвідувачів організатори створили спеціальне місце для відпочинку – так зване «дитяче містечко».

Так, ціни на каву починаються від 15-ти гривень, а вартість чаю становить від 10 до 15-ти гривень.

Любителі капучіно можуть ним посмакувати, витративши від 19 до 30 гривень, а обожнювачі лате можуть витратити більше – від 19-ти до 35-ти гривень.

Охолоджувальні солодкі напої з льодом коштують від 20 до 25 гривень.

 Для любителів «розтягнути» задоволення пропонують солодку мінеральну воду у пластикових пляшках. Її вартість стартує від 10 гривень.

До слова, в рамках фестивалю діють містечко майстрів, пленер різьбярів, ярмарок їжі,-містечко готів, стрільба з лука, майстер-класи з сучасного бою на мечах, майстер-класи з народних ремесл, дитяче містечко, прогулянки річкою Лугою, фотозони, наметове містечко, а також працює денна та гутіркова сцени.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут