Компанія Google явно не має наміру прощатися з ідеєю власної соціальної мережі. Тільки нещодавно закрилася Google+, як «корпорація добра» почала тестувати Shoelace. Це нова платформа для соціальної взаємодії, яка відрізняється від Facebook, «ВКонтакте» та інших.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град, з посиланням на “iTechua”.

Розробники позиціонують її як рішення для офлайну. Тобто через Shoelace пропонується знаходити друзів і однодумців в реальному світі. Передбачається, що мобільний додаток системи дозволить «пов’язувати» людей за спільними інтересами, знаходити нові знайомства для тих, хто недавно переїхав і хоче зустрітися з людьми, що живуть поблизу.

Це вже третя за рахунком спроба компанії завоювати уми і серця користувачів соціальних мереж. У 2011 році Google запустила аналогічний проект Schemer, але через три роки його закрили. Нинішня спроба являє собою, по суті, перезапуск цієї системи. Чи то в Маунтін-В’ю не награлися, чи то хочуть врахувати минулі помилки.

Повідомляється, що тестова версія Shoelace поки що доступна тільки в США для Android і iOS-пристроїв. Для роботи потрібно версії не молодше Android 8 і iOS 11, а також аккаунт Google. У сервісі є можливість створення списку подій, які інтересують користувача, на зразок спортивних змагань, шоу і так далі. Також є календар і можливість запрошувати користувачів. Така ж функціональність давно є в Facebook  “ВКонтакте” та інших проектах, тому дітищу Google доведеться сильно постаратися, щоб його помітили.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут