У Володимирі-Волинському судили військовослужбовця, який вчасно не з’явився на службу. 

Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на ІА “Конкурент”.

У судовому рішенні сказано, що військовий, який проходив службу за конрактом у Володимирі-Волинському, без поважних причин був відсутній на службі та не виконував службові обов`язки, а службовий час проводив на власний розсуд за місцем свого проживання.

Зазначається, що у період з 20-го по 28 травня солдат перебував на лікуванні і повинен був повернутися до місця дислокації 30 травня. Проте прибув до частини лише 13 червня. Чоловік показав суду, що він дійсно проходив військову службу за контрактом, однак після повернення із зони проведення АТО, в силу збігу складних сімейних обставин та хвороби батька, не отримавши дозволу відповідного начальника, не з’явився до частини у визначений час.

Злочин, вчинений обвинуваченим, відноситься до категорії тяжких злочинів. Обставинами, що пом`якшують покарання, суд визнає його щире каяття у вчиненому, активне сприяння розкриттю злочину.

У підсумку чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі і відразу ж звільнили від відбування покарання, встановивши випробувальний термін на 1 рік.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут