У наш час гостро стоїть питання про збереження ресурсів нашої планети. Безліч компаній стають eko-friendly та намагаються адаптуватися під сучасні агрономічні та екологічні умови. У США вже працюють над створенням штучного м’яса та риби.

Каліфорнійський стартап Impossible Foods почав роботу над створенням штучного замінника риби. Про це повідомляє Здоров’я 24, з посиланням на The New York Times.

Світові запаси морської риби виснажені на 90%, а багато видів знаходяться під загрозою зникнення.

Зараз в компанії вивчають рибний смак. Відтворити його можна за допомогою того ж білка, який застосовували для розробки штучного м’яса. У червні цього року фахівці приготували бульйон з рослин зі смаком анчоусів – його використовували в приготуванні паельї.

Також стартап планує створити рослинні аналоги для всіх продуктів тваринного походження.

За прогнозами аналітиків, до 2040 року 60% м’яса буде вирощуватися штучно або його замінять рослинними продуктами зі схожими смаками. Крім того, для блага екології люди перейдуть на комах, медуз та молоко з водоростей.

Impossible Foods планують всесвітньо запустити свою продукцію до 2035 року. Компанія співпрацює з американським Burger King та вже створила для них рецепт вегетаріанських котлет для бургерів.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут