Сьогодні вночі 12 липня 2019 року в ДП «Оздоровчо-спортивний табір «Медик – 2» Державного університету медицини і фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (м. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Білрогод-Дністровського району Одеської області масово отруїлись діти.

Про це повідомляє інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на Одеську обласну державну адміністрацію.

В таборі перебуває 226 дітей від 7 до 14 років. З них госпіталізовано 46.
32 дитини перебуває у Білгород-Дністровській міській багатопрофільній лікарні, 14, з яких 3 контактних – в інфекційному відділенні центральної районної лікарні у с. Шабо.

На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт.

«На даний час на території табору працюють представники Держпродспоживслужби Одеської області, ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України». Ситуацію безпосередньо координує директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна. Вживаються всі необхідні заходи для з’ясування причини виникнення отруєння. Стан дітей легкої та середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезинтоксаційної терапій» – повідомляє виконуюча обов’язки голови обласної державної адміністрації Шаталова Світлана Миколаївна.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування спалаху з обстеженням даного об’єкту та інспектуванням закладу щодо дотримання вимог у сфері безпечності харчових продуктів з відбором проб для проведення відповідних лабораторних досліджень.

По результатам службового розслідування будуть прийнятті найжорстокіші заходи. Здійснюється підготовка засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут