59-річний українець пізно ввечері зайшов до туалету на заправці в Кракові й залишився без готівки у євро та доларах. Сума була рівнозначна 24 тис зл.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на сайт поліції Кракова, гроші були у пакеті, який чоловік забув забрати.
Через 20 хв до туалету зайшов таксист, який і помітив там залишений пакет. Чоловік віддав його касиру АЗС, а той відкрив знахідку й знайшов там документи громадянина України. Після цього він пообіцяв повернути все власнику, як тільки той з’явиться.
Коли ж таксист пішов, 21-річний касир знову почав порпатися в чужому пакеті й побачив там велику суму в євро та доларах. Разом з 40-річною колегою вони перерахували гроші й вирішили привласнити їх собі. Хлопець переклав готівку до кишень й зателефонував 19-річному знайомому, щоб той негайно приїхав на АЗС забрати “важливу посилку”. Коли той з’явився на місці, то погодився забрати й заховати гроші.Орієнтовно через півтори години на заправку повернувся громадянин України. Касир віддав йому пакет, але вже без грошей, сказавши, що їх міг забрати в туалеті хтось із клієнтів. Українець викликав на місце поліцію, правоохоронці перевірили камери відеоспостереження й викрили справжніх злодіїв.Двох працівників АЗС та їхнього знайомого, який погодився сховати гроші, затримали. 21-річний хлопець та 40-річна жінка тепер відповідатимуть за привласнення чужих коштів. Натомість 19-річному юнаку пред’явили звинувачення у тому, що він допомагав ховати крадене.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут