На Закарпатті в дитячому садку 5-річний Артем зламав обидві руки. Вихователі в цей спілкувалися з політиком, який проводив передвиборчу агітацію.

Трагедія сталася в Коритнянському дошкільному закладі. Половина працівників дитячого садка залишили робоче місце і вирушили в сільраду на зустріч з кандидатом у депутати. Педагоги, які залишилися в дитячому саду, просто не могли встежити за дітьми, повідомляє Gazeta.ua, з посиланням на телеканал Sirius.

Хлопчик катався на гірці і 2 рази впав. Швидку допомогу дитині батьки викликали самостійно, так як адміністрація садочка цього не зробила. Хлопчик дорогою декілька разів втрачав свідомість. Зараз він не може самостійно навіть попити води, так як обидві руки у нього в гіпсі.

Мама Артема не звинувачує вихователів, які були з дітьми, так як три вихователя не можуть впоратися відразу з трьома групами дітей одночасно. Крім того, вона повідомила, що інших вихователів на зустріч з політиком відправили примусово – таке розпорядження дав голова сільради. Той заперечує примусову зустріч і каже, що не має до цього жодного відношення. Це підтверджує і завідуюча дитсадка.

У сільраді створили спеціальну комісію, яка проведе службове розслідування і встановить, винного у каліцтві дитини.

У поліції відкрили кримінальне провадження. Але батьки писати заяву на виховательку відмовилися. Вважають, що відповідати за інцидент має не тільки вона.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут