Фестиваль «Княжий»: повна програма

Вже цими вихідними, 13-14 липня поблизу Володимира-Волинського відбудеться фестиваль Княжий. Організатори підготували насичену програму, де кожен знайде щось цікавеньке для себе.

Так що ж підготували для відвідувачів «Княжого»?

Постійно діючі локаціції:

  • містечко майстрів
  • пленер різьбярів
  • ярмарок їжі
  • містечко готів
  • стрільба з лука
  • майстер-класи з сучасного мечевого бою
  • майстер-класи з народних ремесел
  • дитяче містечко
  • прогулянки річкою Лугою від туристичного клубу «ANTAR»
  • фотозони
  • наметове містечко

Денна сцена:

14:00  –  Відкриття сцени, Княжа забава

14:15- 14:45 –  Творча група «Княжа забава» – танець епохи середньовіччя

14:45-15:15 – Представлення гостей з Польщі – готи з Масломенча.

15:15 – 15-40 – Ансамбль «Секвенція» – середньовічні мотиви

15: 40 -16:40 – Лицарський турнір «Щит-меч»

16:40 – 17:10 – Майстер клас з середньовічних танців

17:30 – 18:30 – Княже fashion-show

Дитяче містечко:

13:00 – Юні журналісти

14:00 – 18:30 – забуті ігри середньовіччя

14:00- 18:30 – зачіски «Заплітання  середньовіччя»

14:00 – 18:30 – Аквагрим

15:00 – Петриківський розпис

Гутірки

14:30-15:30 – лекція про середньовічну кухню з дегустацією від Надїї Гупалюк.

15:30-16:30 – 20 цікавих історичних фактів про Володимир-Волинський і Волинь від Тетяни Яцечко-Блаженко та Олександра Котиса.

16:30-17:30 – презентація фільму про В. Стуса «Заборонений» за участю виконавця головної ролі актора Дмитра Ярошенка.

17:30-18:30 – презентація роману «Справа Сивого» Віталія й Дмитра Капранових.

Музична сцена

18.40 Відкриття фестивалю

19.00-19.30 – Етнаterra

19.45-20.45 – Медовий полин

21.00-22.00 – Карна

22.15-23.45 – OTORVALD

00:00 – Нічне театральне дійство-феєрія

00:30 – посиденьки біля ватри

Постійно діючі локаціції:

  • містечко майстрів
  • пленер різьбярів
  • ярмарок їжі
  • містечко готів
  • стрільба з лука
  • майстер-класи з сучасного мечевого бою
  • майстер-класи з народних ремесел
  • дитяче містечко
  • прогулянки річкою лугою від туристичного клубу «ANTAR»
  • фотозони
  • наметове містечко

10:00 –  Ранкова руханка

12:00 – Ярмарок ОТГ

Денна сцена

14:00 – 14:40 – Танці епохи середньовіччя

14:40 – 15:40 – Лицарські турнірні бої 2*2 і бугурти.

15:40 – 16:30–  Княже весілля

16:30 – 17:30 – Конкурс заміжніх красунь «Княгиня-Берегиня»

17:30 – 18:00 – Лірник Андрій Ляшук

18:00 – 18:15 – підсумки пленеру різьбярів

18:15 – 19:00 – Майстер клас з середньовічних танців

Дитяче містечко

14:00 – Кольорові вежі замку

14:00 – 16:00 – англійська для найменших

14:00- 18:30 – зачіски «Заплітання  середньовіччя»

14:00 – 18:30 – Аквагрим

16:00 – 18:30 – забуті ігри середньовіччя

15:00 – тістоліплення

Гутірки

14:00-15:00 – еколекція від засновниці екобренду «Bilka – зелені думки в дії» Ірини Білик.

15:00-16:00 – як мандрувати автостопом та писати книги, розповість письменник Артем Чапай.

16:00-17:00 – політичний прогноз від Ігоря Гуз

я.

17:00-18:00 – гурт «СКАЙ» та українська музика: Олег Собчук.

17:00-18:00 – художник Юрко Журавель (мистецькі одкровення лідера гурту «От Вінта!»).

Музична сцена

19.40 Відкриття сцени

20.00-21.00 –  CARDIOMACHINE

21.15-22.15 – Ot Vinta

22.30-24.00 – СКАЙ

00:00 – посиденьки біля ватри

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут