У Володимирі-Волинському під час проведення фестивалю “Княжий” буде дозволений продаж алкоголю на території міста. Таке рішення прийняли депутати міської ради сьогодні, 11 липня під час чергової сесії.

Підтримали заборону продажу алкоголю 17 депутатів, утрималися 3, не голосували 10. Таким чином, рішення не набрало необхідної кількості голосів.

Ми інформували, що депутати Володимир-Волинської міської ради Олег Венгер та Андрій Принда хотіли, щоб у день проведення фестивалю «Княжий» в місті продавали алкоголь, втім це протирічить ідеї фестивалю.

Прес-секретарка фестивалю Дарія Поддубецька зазначила у коментарі для “Княжого Граду”:

“Шкода, що депутати не підтримали, але це рішення ніяк не вплине на правила фестивалю. “Княжий” – вільний від алкоголю. Приносити чи приходити в стані алкогольного сп’яніння суворо забороняється. Алкоголь ми вилучаємо, а людей стані алкогольного сп’яніння ми не пропускаємо навіть при наявності квитка. На вході буде працювати охорона спільно із поліцією. Просимо всіх відвідувачів віднестися з розумінням. Чекаємо на фестивалі!”.

До слова, фестиваль “КНЯЖИЙ” відбудеться протягом двох днів – 13 та 14 липня у парку села Заріччя, неподалік Володимира-Волинського. Ідея фестивалю “КНЯЖИЙ” – за здоровий відпочинок!
Тож, наголошуємо, що на території фестивалю заборонено продавати алкоголь, вживати його або приносити і передавати відвідувачам будь-якими шляхами.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут