Журналісту інтернет-видання «Княжий Град» під час чергової сесії Володимир-Волинської міської ради, 11 липня, погрожував депутат міськради Мороз Руслан. Про це інформує інтернет-видання «Княжий Град».

Зокрема, під час слухання інформації про діяльність Володимир-Волинської прокуратури, Руслан Мороз поставив питання до представника прокуратури з проханням надати роз’яснення ситуації щодо того, що його нібито назвали «засудженим за побиття та махінації з землею» і через це він «хоче в’їхати в квартиру тої дівчини (журналістки – ред.) чи того власника, за те що вони так написали».

Пряму мову депутата, озвучену під час засідання, та зафіксовану на аудіоносій («Княжий Град») та відеозапис (міська рада) подаємо без змін у формі тексту:

«Який правовий статус носить депутат, якщо його було засуджено за корупцію. В нас тут зараз знаходиться багато всяких газетних, журнальних, інтернетних видань.
Вони ходять на комісії, фотографують. І от останнє, опублікували в «Княжому Граді», що я Мороз Руслан Андрійович  засуджений крім того, що за побиття, а ще  засуджений за махінації з землею. Я хотів би, щоб ви мені  дали роз’яснення і відповідь на  звернення.
Потім я з цим зверненням хочу в’їхати в квартиру тої дівчини чи того власника, за те що вони так написали.
Хочу, щоб вони на дорогу потратили, адвоката , і пішло-поїхало. Ви мені дайте на це все нормальну відповідь.
Я потім покажу тим дівчатам і хлопцям, які ходять тут , і пишуть , що там їм надумається!»

Інформуємо офіційно:

  1. Про вищевказаного депутата на сайті «Княжий Град» є всього дві новини: НЕцензурна рада: як відбувається «земельна» комісія у Володимирі-Волинському. БЛОГ та Паркуюся, де хочу: одіозний депутат Мороз під міськрадою порушив ПДР .
  2. Ми жодного разу у двох вищевказаних публікаціях не чіпляли жодних «ярликів», і тим паче не писали жодних реплік щодо обвинувачень депутата Мороза у діяннях, які вирішуються в суді.
  3. У випадку, якщо до журналіста надходитимуть прямі погрози щодо фізичної розправи чи психологічного тиску з боку вищезазначеної особи чи представників фракції (Максима Климюка, Івана Омельчука та Руслана Мороза) – оформимо заяву до правоохоронців.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Тим хто працює на міську раду варто вивчити, що фракція складається з 4 людей. Ви забули про Романа Горошкевича. Може через незнання або через те, що тоді стане зрозуміло що так як людина нікому погрожувати не може, має підтримку в жителів свойого округу і в міській раді, то і весь останній пункт статті не має смисла.

    • Що ви маєте на увазі? Що звертатися до правоохоронців не варто чи що це нічого не дасть?

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут