Абрикоси допомагають очистити організм від токсинів і шлаків, нормалізують рівень холестерину. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град”, з посиланням на УНІАН.

Лікарі стверджують, що абрикоси є найкориснішим річним фруктом, оскільки при низькій калорійності, всього 44 ккал на 100 г продукту, цей фрукт має високу поживність. Абрикоси ідеальні для дієт і розвантажувальних днів, вони сприяють підвищенню настрою та загального життєвого тонусу організму, передає Expert.

При цьому лікарі запевняють, що абрикоси є ідеальною профілактикою багатьох захворювань, у тому числі безсоння. Через високий вміст заліза фрукт рекомендований вагітним. Також абрикоси допомагають очистити організм від токсинів і шлаків, нормалізують рівень холестерину. При цьому абрикос відмінно підходить як десерт завдяки своїм прекрасним смаковим якостям і поживності.

Також лікарі рекомендують включити до свого раціону ці фрукти у разі підвищеної тривожності, оскільки всього кілька абрикосів на день допоможуть зміцнити нервову систему, а також поліпшити пам’ять й уважність. Також цей фрукт корисний сердечникам і гіпертонікам. Допоможе він і при проблемах з нирками, сезонних авітамінозах.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут