Волинянка Тетяна Куценко бореться за власне життя. Оскільки лікування онкологічного захворювання в Україні дороговартісне – просить допомоги у людей.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук, інформує інтернет-видання “Княжий Град”.

“Починаю 10 курс. Для онкохворих в нашій Україні, здається головна проблема-це гроші, щоб продовжити своє життя. Так, я живу одним днем, прокидаюся дякую Богу,молюся,лягаю спати і дякую Богу за прожитий день зі своєю родиною!🙏 Але насправді,шукаючи кошти, ми боремося за саму можливість БОРОТЬБИ”, – йдеться у дописі жінки.
Вона додає, що “люди можуть жити дуже якісно на таргетний новітніх ліках, вони зараз є від будь- якого виду раку, але державі це дорого та невигідно. Вигідніше хімії, які вбивають не тільки хворі, як таргети, а й здорові клітини, садять серце та нирки, інші органи і людина довго не витримає будь-яка, це зрозуміло…
Зараз в наш нелегкий час , коли онкохворих людей все більше благають про допомогу, стає все важче знайти людей, які підтримають матеріально. Чудово, що такі люди все-таки є…”
Волинянка зазначає, що вона разом з усією родиною постійно дякують усім, хто долучився і долучається до збору коштів, навіть коли перераховують 1 грн: “Хай Господь Вам поверне вашу доброту сторицею,береже Вас та Ваші родини! 💗🙏 А зараз, щоб моя хвороба не повернулася, я мушу надалі приймати таргет “Ібранс”.Звичайно я поїду на особистий прийом в МОЗ з документами, як будуть на руках усі печатки,що вогнища ніде не визначаються. Але мені вже повідомили,що це нічого не дасть. Але я принаймні спробую… Номер картки залишається той самий 5168 7573 9648 7623.”

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут