Кошти збирають на протез для молодої жінки, яка втратила руку внаслідок нещасного випадку на робочому місці ще два роки тому. Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на Yavp.pl.
На спеціалізованому порталі Pomocsieliczy.pl відкрився збір коштів на протез для Олени із Луцька. Жінка втратила руку в грудні 2017 року, коли працювала в пральні в польському містечку Любонь (Великопольське воєводство).
Зараз Олена перебуває вдома в Україні, де проходить реабілітацію. Лікарі кажуть, що жінці вже можна ставити протез, проте коштів на нього родина не має.

“Його вартість дуже висока, це близько 300 тисяч злотих. Кошти, які є в нас на рахунку – це лише невеликий відсоток від необхідної суми. Я важко працюю, щоб утримувати себе та дружину, але я ніколи не зможу сам придбати протез. Тому ми просимо вас про фінансову підтримку”, – зазначає чоловік постраждалої, Роман.

Загалом зібрати потрібно 200 тисяч злотих. На сьогодні відгукнулися майже 60 небайдужих, які переказали майже 1600 злотих.

screenshot/pomocsieliczy.pl

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут