Правоохоронці проводять обшуки в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області у справі про схему формування податкового кредиту та завдання збитків державі на 190 мільйонів гривень.

Про це інформує інтернет-видання “Княжий Град” з посиланням на “Українську правду”, прес-службу Державного бюро розслідувань, Facebook-сторінку першого заступника ДБР Ольги Варченко. 

Деталі: Слідчі викрили протиправну схему, у якій брали безпосередню участь співробітники ДФС, які покривали діяльність тіньового ринку з торгівлі податковими кредитами й отримували за такі “послуги” свій відсоток.

 

Пряма мова: “У чому полягає схема: підприємство-імпортер завозило в Україну транспортні засоби і після їхнього розмитнення продавало їх кінцевому споживачу. Згодом ці ТЗ перепродавали іншим клієнтам за підробленими документами”.

“Ці фінансові операції були “транзитними”, тобто проводилися спеціально з метою подальшого перепродажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектору економіки. У підсумку ці підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту й ухилялися від сплати податків”.

Зараз розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 ККУ.

Слідчі ДБР проводять 14 санкціонованих обшуків у приміщенні територіального органу ДФС, місцях проживання його службових осіб, за адресами діяльності конвертаційних груп, у ході яких документується причетність фігурантів справи до протиправної схеми.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут