Червневий внесок волинян до бюджетів усіх рівнів з легальних доходів – 409 мільйонів гривень ПДФО. А загалом з початку року в області сплачено 2 мільярди 31 мільйон гривень податку на доходи фізичних осіб, – інформує інтернет-видання “Княжий Град”, посилаючись на управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Це той позитив, який до власних здобутків може занести кожен, хто  працює легально. Варто сказати слова особливої подяки волинським роботодавцям, котрі поважають закон і шанують своїх працівників. Завдяки соціально відповідальним платникам податків кожна друга гривня у бюджетних надходженнях – це податок на доходи фізичних осіб», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як запевнила керівник волинських фіскалів, понад півтора мільярда гривень зі сплаченого волинянами  ПДФО протягом першого півріччя 2019 року надійшло до місцевих бюджетів, 517,7 мільйона гривень – до держбюджету.

«Як бачите, фінансування програм територіальних громад соціально-економічного спрямування безпосередньо залежить від податкової культури та дисципліни працедавців і активної громадянської позиції найманих працівників. А це означає, що лише легальне підприємництво з офіційними робочими місцями гарантує бюджетний успіх та розвиток територіальних громад. Просимо керівників органів місцевого самоврядування врахувати цей момент та обов’язково дбати про діяльність бізнесу у правовому полі», – підсумувала Світлана Савчук.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Введіть своє ім'я тут